KONTAKT
Ze względu na nasz tryb pracy prosimy o kontakt poprzez e-mail

REZERWACJA WYCIECZEK:
halfgar@kortunal.com
Paweł Łoza
tel. 604 522 055
pn. - sob.
w godz. 10:00-18:00


Kontakt biurowy:
biuro@kortunal.com
Magdalena Baraniak
tel. 604 755 659
pn. - sob.
w godz. 12:00-18:00
Nawigacja
Nasze strony


wycieczka 3dniowa aktywna
WYCIECZKA AKTYWNA

3-dniowa oferta dla grup, które wolą poświęcić fundusze przede wszystkim na szczelnie wypełniony zajęciami program, a w mniejszym stopniu na warunki pobytu czy wyżywienie. Program wycieczki obejmuje pełny przekrój zajęć z różnych działów - aż 12 punktów - i wypełnia całkowicie czas pobytu, jednak jego realizacja nie wymaga od uczestników żadnych specjalnych predyspozycji ani sportowej kondycji - wystarczy chęć do zabawy i dobry humor :)

Cena wycieczki obejmuje:
 • 2 noclegi w wybranym ośrodku noclegowym
  ZOBACZ KWATERY
 • wyżywienie:
  • 2 śniadania
  • 2 obiadokolacje (dwudaniowe obiady podawane w godzinach wieczornych)

 • 12 punktów zajęciowych - program zajęć
  • WYPRAWA NA TWIERDZĘ SREBRNOGÓRSKĄ - forty Chochoły to ufortyfikowany ciąg szczytów, połączonych fosami bastionów i drobnych form architektury obronnej, malowniczo pochłoniętych przez bujną sowiogórską roślinność. Chochoły tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat, kojarzący się z egzotycznymi ruinami w odległych dżunglach, które kryją skarby odległych czasów. Spacerować po Chochołach można nawet kilka dni, długość wyprawy dopasujemy więc do preferencji grupy.

  • WYPRAWA SZLAKIEM DAWNYCH TUNELI i SZTOLNI SREBRA – "przygodowa” trasa z wąskimi tunelami, zejściami w głąb ziemi, tajemniczymi sztolniami u korzeni gór. Obejmuje nie tylko sztolnie, ale także malownicze wąwozy Sowiogórskiej Kolejki Zębatej (z początku XX w), oraz tunele wykonane na jej użytek.
   Uwaga! Po powrocie z tej wyprawy ubranie z pewnością będzie nadawało się do prania! Weźcie ze sobą ubranie do wybrudzenia oraz wygodne buty terenowe z porządną podeszwą.
   Przydadzą się także latarki.
   .
   Trudność trasy do ustalenia z grupą.

  • ZAJĘCIA ALPINISTYCZNE (4 punkty) - czyli trochę adrenaliny ;) Zajęcia, które dostarczają najwięcej wrażeń i wspomnień, pokonanie naturalnego u każdego człowieka lęku przed wysokością daje satysfakcję i mnóstwo fajnej zabawy.
   - zjazd pionowy na linie z wiaduktu, z wysokości ok. 10 piętra;
   - wspinaczka na skalną ściankę;
   - przeprawa linowa nad wąwozem (przelotka)
   - zjazd przy ścianie, zajęcia, będące prostym szkoleniem zjazdu z wysokości,o niewielkiej trudności.

  • NOCNA GRA TERENOWA - czyli nauka radzenia sobie w ciemności. Gra uczy zaufania dla zmysłów innych niż wzrok, przydatnych umiejętności poruszania się bez światła kierując się słuchem i dotykiem. Uczy także, że las w nocy nie jest taki straszny, jak go malują ;) No i dostarcza mnóstwo emocji i śmiechu :)

  • STRZELNICA ASG - karabinki, strzelby i broń krótka, wierne repliki rzeczywistych egzemplarzy, strzelające bezpiecznymi plastikowymi pociskami (kulki 6mm). Możliwość sprawdzenia swojej celności i nauczenia się podstaw posługiwania bronią.

  • ŁUCZNICTWO
   nauka strzelania z łuków tradycyjnych typu longbow

  • BITWA ŁUCZNIKÓW - starcie kontaktowe uczestników, uzbrojonych w specjalne strzały zabezpieczone miękką gumowo-filcową pacyną. Strzelcy używają lekkich (max 12 kg naciągu) łuków, są wyposażeni w stroje ochronne (podobnie jak przy np. paintballu). W bitwie bierze udział kilku (4-8) strzelców, którzy korzystając z różnych osłon terenowych muszą wyeliminować przeciwników. Zabawa daje uczestnikom mnóstwo adrenaliny i świetną zabawę :)

  • RZUTY WŁÓCZNIĄ
  • RZUTY TOPORKIEM BOJOWYM do celu
WSZYSTKO O NASZYM PROGRAMIE ZAJĘĆ - dowiedz się więcej.
OFERTA SPECJALNA!

"BONUS WAROWNIA"
Przy zakwaterowaniu wycieczki
w bazie noclegowej "Warownia"
otrzymujecie ognisko z kiełbaskami*
oraz śniadania z opcją prowiantu gratis!
DODAJ DO ZESTAWU
Chcesz dodać więcej
zajęć do programu wycieczki?
TUTAJ
wszystko o zajęciach!
* Ognisko z kiełbaskami w wersji podstawowej obejmuje samodzielne przygotowanie przez grupę drewna.

Cena wycieczki NIE OBEJMUJE:

 • dojazdu
 • ubezpieczenia
 • opiekuna grupy (instruktor, prowadzący zajęcia, nie jest w sensie prawnym opiekunem)

  UWAGI ORGANIZACYJNE

  • FORMALNOŚCI:
   Wszystko o formalnościach, związanych z przygotowaniem wycieczki, znajdziecie Państwo w zakładce REZERWACJA .
  • PRZYJAZD:
   Grupy dojeżdżają na własną rękę. Zwracamy uwagę, że najprawdopodobniej najtańszą opcją jest wynajem przewoźnika we własnej miejscowości i opłacenie kwoty postojowej. Wynajem ze Srebrnej Góry oznacza płacenie dwukrotności kilometrów.
  • GODZINY PRZYJAZDÓW:
   Dostosujemy się w tym względzie do Państwa potrzeb, jednak aby dało się zrealizować podany zestaw zajęć, prosimy aby przyjazd grupy zmieścił się między 10:00 a 16:00 pierwszego dnia wycieczki. O godzinie przyjazdu prosimy informować tuż przed terminem wycieczki.
  • CO ZABRAĆ:
   Podstawowy zestaw znajdziecie Państwo w zakładce WYCIECZKI-NIEZBĘDNIK .
  • POTWIERDZENIA I KONTAKT:
   Bezpośrednio przed terminem przyjazdu otrzymacie Państwo na podany przy rezerwacji adres mailowy pisemne POTWIERDZENIE państwa zamówienia wraz z telefonami kontaktowymi i zestawem informacji organizacyjnych. Ze względu na specyfikę naszej pracy bardzo prosimy o kontakt z nami drogą mailową.
  • ZAJĘCIA:
   UWAGA, WAŻNE! Dokładny plan zajęć zostanie ustalony po przyjeździe grupy przy uzgodnieniu z kierownikiem wycieczki. NIE USTALAMY WCZEŚNIEJ HARMONOGRAMU GODZINOWEGO, ponieważ kolejność i godziny zajęć są zależne od bieżących czynników - ilosci grup w danym dniu czy pogody. W przypadku konieczności podania takowego w dokumentacji wycieczkowej jest możliwe samodzielne ułożenie zajęć w wersji przykładowej harmonogramu. Natomiast gwarantujemy realizację wszystkich zamieszczonych powyżej punktów zajęciowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o realizacji zajęć, zapraszamy na stronę z opisami:
   WSZYSTKO O NASZYCH ZAJĘCIACH oraz do GALERII ZDJĘĆ z poprzednich wycieczek.

  CENNIK WYCIECZEK

  ZAREZERWUJ WYCIECZKĘna skróty
Baza WAROWNIA
WAROWNIA

NOWA
BAZA NOCLEGOWA
ZAPRASZA!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jesteśmy na Facebooku!