KONTAKT
Ze względu na nasz tryb pracy prosimy o kontakt poprzez e-mail

REZERWACJA WYCIECZEK:
halfgar@kortunal.com
Paweł Łoza
tel. 604 522 055
pn. - sob.
w godz. 10:00-18:00


Kontakt biurowy:
biuro@kortunal.com
Magdalena Baraniak
tel. 604 755 659
pn. - sob.
w godz. 12:00-18:00
Nasze strony


regulamin

Zasady prowadzenia zajęć na wycieczkach
  • GODZINY I KOLEJNOŚĆ - są ustalane z instruktorem prowadzącym grupę na początku wycieczki. Instruktor ma obowiązek zadbać o to, żeby grupa dotarła na miejsce zajęć, natomiast opiekunowie grupy muszą zatroszczyć się o to, żeby być na miejscu o umówionej godzinie, w przeciwnym razie może być zbyt mało czasu na realizację zajęć.
  • WSZYSCY UCZESTNICZĄ - każdy rodzaj zajęć jest dostępny dla osób w wieku powyżej 5 lat bez wcześniejszych przygotowań, predyspozycji ani sprawności wyższej niż przeciętna. Każdy uczestnik wycieczki może uczestniczyć we wszystkich, zawartych w programie wycieczki, panelach zajęciowych. Jeśli czas na to pozwala, uczestnicy mogą z jednej atrakcji skorzystać po kilka razy. Jeśli ktoś rezygnuje z uczestniczenia w zajęciach, robi to na własne życzenie.
  • OPIEKUNOWIE KONIECZNI - instruktor pracujący z uczestnikami będzie wymagał od grupy zachowania, które umożliwi mu spokojne i bezpieczne prowadzenie zajęć. Za zachowanie grupy odpowiadają jednak opiekunowie, podobnie jak za zachowanie grupy podczas pobytu w ośrodku, bezpieczeństwo podczas dojścia na zajęcia oraz trzeźwość uczestników.


Zasady, zapewniające bezpieczeństwo podczas zajęć na wycieczce, ujęliśmy w poniższym regulaminie. Po potwierdzeniu rezerwacji otrzymacie Państwo plik z regulaminem przez e-mail, można również pobrać go z poniższego linku.
na skróty
Baza WAROWNIA
WAROWNIA

NOWA
BAZA NOCLEGOWA
ZAPRASZA!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jesteśmy na Facebooku!