KONTAKT
Ze względu na nasz tryb pracy prosimy o kontakt poprzez e-mail

REZERWACJA WYCIECZEK:
halfgar@kortunal.com
Paweł Łoza
tel. 604 522 055
pn. - sob.
w godz. 10:00-18:00


Kontakt biurowy:
biuro@kortunal.com
Magdalena Baraniak
tel. 604 755 659
pn. - sob.
w godz. 12:00-18:00
Nasze strony










Promocje

ZNIŻKI I PROMOCJE
Rezerwujesz wycieczkę dla swojej klasy i chcesz obniżyć koszty? Jest na to co najmniej kilka sposobów :) Jeśli któryś z poniższych jest dla Ciebie, zaznacz to w FORMULARZU REZERWACJI (w rubryce "Informacje dodatkowe").
ZNIŻKA DLA WETERANÓW OBOZÓW
Jeśli wycieczkę dla swojej klasy organizuje weteran dowolnego z naszych obozów wakacyjnych, on sam przyjeżdża ZA DARMO, a cała grupa ma u nas ZNIŻKĘ 5% na cenie każdej wycieczki.
ZNIŻKA DLA SZKOŁY
Jeśli z jednej szkoły zgłoszona zostanie więcej niż jedna wycieczka, każda z tych grup dostanie ZNIŻKĘ 5% na cenie wycieczki.
Uwaga - nie chodzi o przyjazd kilku klas w obrębie jednej wycieczki.
SEZONOWE OBNIŻKI CEN
Ceny naszych wycieczek są zależne od sezonu. Jeśli chcesz za tą samą wycieczkę zapłacić mniej, zapraszamy POZA SEZONEM, od września aż do kwietnia ceny wycieczek są NIŻSZE, a w jesieni można skorzystać z wyjątkowych WYCIECZEK JESIENNYCH.
BONUS WAROWNIA
Do końca października serdecznie zapraszamy do Warowni - to stylizowana na średniowieczną osadę baza noclegowa z palisadą i bramą warowną, goście nocują w domkach w wersji turystycznej, w śpiworach, bez luksusów, ale za to z klimatem, jakiego nie znajdziecie w standardowych hotelach czy domach wycieczkowych. Nocując w Warowni zyskujecie nie tylko niższą cenę, ale również "BONUS WAROWNIA" - ognisko z kiełbaskami oraz śniadania w wersji powiększonej gratis!
na skróty
Baza WAROWNIA
WAROWNIA

NOWA
BAZA NOCLEGOWA
ZAPRASZA!
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jesteśmy na Facebooku!