Nowości na 2019 r
Dodane przez Indiana dnia Styczeń 13 2019 01:56:16
Oferta wycieczek na 2019 rok już aktywna!
Zobacz, co nowego!


WYCIECZKI TEMATYCZNE
- najlepsze pakiety zajęć, jakie udało się nam pogrupować - dynamiczne, integrujące i adrenalinowe zajęcia, z elementami edukacji są do wzięcia w 3-dniowych wycieczkach tematycznych "WAROWNIA" i "PRZYGODA". Dla miłośników historii, militariów i adrenaliny, znajdziecie tam naukę walki mieczem, średniowieczne rzemiosła, a także kontaktowe strzelanki łucznicze i nowość w naszym programie - kontaktową zabawę z bronią airsoft.

AIRSOFT GUN (ASG)
- czyli bezpieczna zabawa bronią na plastikowe kulki. Gra zespołowa, wspomagająca integrację grupy, a jednocześnie świetna przygoda. Wprowadzamy do programu gry w ograniczonym terenie, dla dwóch rywalizujących niewielkich drużyn.
W pakiecie zajęciowym w wycieczkach "PRZYGODA" i "PRZYGODA W WAROWNI", do dokupienia do dowolnej wycieczki w cenie 35 zł/osoby.

WYCIECZKI EKONOMICZNE
- wycieczki na każdą kieszeń! Podstawowy pakiet zajęć oraz zakwaterowanie i wyżywienie.

BONUS WAROWNIA - każda wycieczka zakwaterowana w Warowni, otrzymuje gratis ognisko z kiełbaskami oraz śniadania "powiększone" (z możliwością robienia prowiantu na wynos).

"FORT ESCAPE" - nowa nocna gra terenowa. Zestaw zagadek do rozwiązania równocześnie dla kilku zespołów w grupie, wszystko w ekscytującej scenerii starego fortu, w środku nocy. Grę można znaleźć w programie wycieczek tematycznych!