KONTAKT
Ze względu na nasz tryb pracy prosimy o kontakt poprzez e-mail

REZERWACJA WYCIECZEK:
halfgar@kortunal.com
Paweł Łoza
tel. 604 522 055
pn. - sob.
w godz. 10:00-18:00


Kontakt biurowy:
biuro@kortunal.com
Magdalena Baraniak
tel. 604 755 659
pn. - sob.
w godz. 12:00-18:00
Nawigacja
Nasze stronyWycieczki szkolne

Wycieczki klasowe stanowią dla wielu uczniów jeden z najbardziej emocjonujących aspektów chodzenia do szkoły. Z tego powodu opracowaliśmy bogatą ofertę wyjazdów do Srebrnej Góry, skierowaną do uczniów, nauczycieli i rodziców. Pomagamy bez zbędnych komplikacji zorganizować takie wycieczki dla szkół, które będą zarówno ciekawe, jak i możliwie niedrogie. Jesteśmy organizatorem wycieczek szkolnych od 1998 roku, dzięki bogatemu doświadczeniu w swojej pracy potrafimy dopracować każdy aspekt programu i nie pozwalamy sobie na żadne niedociągnięcia. W rezultacie, nasze wycieczki szkolne przypadają do gustu zarówno nauczycielom, jak i uczniom, którzy na zawsze zachowują niezapomniane wspomnienia, a także wiele się podczas nich uczą.
Polecamy:


Nasze wycieczki dla szkół

 • Wycieczki szkolne 1-dniowe

  Przygotowaliśmy dwa warianty szkolnych wycieczek 1-dniowych. Dostępna jest wersja podstawowa dla grup, które mają niewiele czasu na pobyt w Srebrnej Górze, a także wariant aktywny, obejmujący między innymi zajęcia alpinistyczne oraz łucznicze.

 • Wycieczki szkolne 2-dniowe

  Można zdecydować się na wyjazd z noclegiem, wybierając jedną z dostępnych w naszej ofercie kwater. Tutaj również dostępna jest opcja standardowa lub aktywna, której najciekawszymi atrakcjami są np. nocna gra terenowa oraz strzelnica ASG.

 • Wycieczki szkolne 3-dniowe

  Najczęściej wybieranymi wycieczkami są te, które obejmują trzy dni. Ciekawą propozycję stanowią z pewnością wyjazdy, podczas których uczestnicy nocują w klimatycznej warowni. Program może obejmować nie tylko aktywności fizyczne, ale też elementy edukacyjne (np. prelekcje i warsztaty historyczne).

 • Wycieczki szkolne 5-dniowe

  Nasze wycieczki szkolne 5-dniowe są najbardziej bogate w różnorodne atrakcje. Mogą mieć formę rekonstrukcji historycznej, gdzie uczestnicy uczą się poprzez zabawę, a także obfitować w wielorakie dziedziny sportu.

Jeśli nasuną się Państwu jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości, a także przedstawić ofertę adekwatną do dysponowanego budżetu. Tanie wycieczki szkolne pełne niezwykłych wrażeń to nasza specjalność!


Jesienne wycieczki


WYCIECZKI JESIENNE na 1 dzień
od 55 zł

Idealna opcja na krótki wypad w góry!
Zapraszamy na jednodniowe wycieczki z tematycznym programem zajęć.
Dni krótsze, pogoda niepewna? Nie szkodzi! Krótki, ale dynamiczny program wycieczki pozwoli nie przejmować się aurą. Dobierzcie zajęcia wedle zainteresowań.

UWAGA!
Oferta tylko na jesień!


Jesienne wycieczki

SZKOLENIE "PIES I CZŁOWIEK"

Od wiosny zapraszamy na nowe zajęcia dla grup wycieczkowych

PSY.
Pracują razem z nami przy wycieczkach, pilnują Warowni i towarzyszą nam w życiu codziennym jak członkowie rodziny. Prowadzimy dom tymczasowy dla psów poszukujących nowych domów. Przez lata obcowania z tymi wspaniałymi zwierzętami wiele się o nich i od nich nauczyliśmy.

Na tych zajęciach chcemy się podzielić tą wiedzą, dla pożytku uczestników wycieczki i wszystkich psów, które kiedyś spotkają.


Nasze szkolenie trwa około godziny, towarzyszą w nim nasze psy - w większości owczarki niemieckie.Jesienne wycieczki

Od kwietnia do października serdecznie zapraszamy do Warowni - to stylizowana na średniowieczną osadę baza noclegowa z palisadą i bramą warowną, goście nocują w domkach w wersji turystycznej, w śpiworach, bez luksusów, ale za to z klimatem, jakiego nie znajdziecie w standardowych hotelach czy domach wycieczkowych.
Nocując w Warowni zyskujecie nie tylko niższą cenę, ale również

OFERTA SPECJALNA!


"BONUS WAROWNIA"

Przy zakwaterowaniu wycieczki
w bazie noclegowej "Warownia"
otrzymujecie ognisko z kiełbaskami*
oraz śniadania z opcją prowiantu gratis!Jesienne wycieczki


Wycieczka szkolna 3-dniowa za 150 zł ?? Da się! To nasza super ekonomiczna wycieczka "Mała Warownia". W pakiecie mieści się 6 punktów zajęciowych oraz 5 posiłków w wersji samoobsługowej, do tego oczywiście noclegi w Warowni, więc potrzebne będą śpiwory, menażki i latarki. Dla miłośników przygody idealna opcja, najtańsza na jesień! :)

Jesienne wycieczki

W naszych programach dla wycieczek znajdziecie pakiety zajęć z różnych dziedzin, tematyczne, aktywne, z adrenaliną czy dla relaksu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zajęć, które można dodać do pakietu wycieczkowego lub też zamówić samodzielnie.

na skróty
Baza WAROWNIA
WAROWNIA

NOWA
BAZA NOCLEGOWA
ZAPRASZA!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jesteśmy na Facebooku!